Klaudia Bulgakow
pilot paralotniowy

Obejrzyj krótki filmik o mnie
Lukoil

Kim jestem

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o lataniu. To marzenie znalazło realizację w paralotniarstwie w 1999 roku. Już w kolejnym roku zaczęłam realizować się jako zawodnik. Totalnie uzależniłam się od sportowego uprawiania paralotniarstwa i od 2004 roku brałam udział w tak wielu zawodach jak tylko mogłam.

W 2005 zostałam powołana do kadry narodowej. W tym samym roku dostałam się na pierwszy Puchar Świata. Osiem lat później wywalczyłam wymarzone Mistrzostwo Świata (2013). A to dopiero początek.

Dowiedz się więcej o mnie

Film dokumentalny

Jestem jedną z najbardziej utytułowanych pilotów na świecie. Nie poddaję się przeciwnościom losu i z odwagą idę przez życie. Pragnę zarażać tą odwagą i motywować więcej ludzi, zwłaszcza kobiet, do podążania za marzeniami. Także do uprawiania paralotniarstwa.

Paralotniarstwo podarowało mi ogromne bogactwo doświadczeń, umiejętności i przyjaciół. Mój projekt filmowy pozwoli wam zajrzeć do mojego świata.

Oglądaj "Jeden dzień w moim życiu"

Pozostańmy w kontakcie

Dzielę się moimi doświadczeniami, podróżami i życiem zawodniczym na poniższych kanałach mediów socjalnych. Zapraszam do polubienia, subskrypcji i śledzenia.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub oferty biznesowe napisz do mnie. Odpowiem jak tylko wyjąduję.

E-mail: contact@klaudiabulgakow.com

helpers : { media : {}, buttons : {}, overlay : { css : { 'background' : 'rgba(0, 0, 0, 0.66)' } } } }); });