Wiosna i lato 2019

Wiosna i lato minęło pod znakiem regeneracji mojej kontuzji, której nabawiłam się na superfinale w Brazylji. Do prawdziwego treningu udało mi się powrócić dopiero w czerwcu.

Mimo to udało mi się obronić tytuł Mistrzyni Polski. Fajnie ścigać się z tak dobrymi zawodniczkami. Podium dzieliłam z Joanna i Moniką.

Podczas Mistrzostw Polski zaprezentowaliśmy nowy wzór naszych speedarmów.

Nasze z Michałem zawody, Polish SPort Class Cup, musieliśmy przenieść na nowy termin. Na startowisku w Maju leżało pół metra śniegu a prognozy zapowiadały ulewy na cały tydzien trwania zawodów w pierwszym terminie. W nowych datach, zawody były pełnym sukcesem. Codziennie masa wszczęśliwych twarzy na mecie.

Podczas DHV Newcomer and Ladies Challenge po raz trzeci dołączyłam do zespołu trenerskiego DHV.

Ilość biorących udział dziewczyn była porywająca. Stworzyło to super atmosferę!!!

Tego lata odbyły się także długo przeze mnie oczekiwane Mistrzostwa Świata. Niestety wynik daleki jest od oczekiwanego. Zmagałam się z wieloma problememi natury technicznej i mentalnej. Ciężko wraca się po wypadku do ścigania na maksa i w tak źeśkich warunkach. Za to nasz team był super. Z roku na rok chłopaki latają na coraz to wyższym poziomie. Jestem przekonana, że w niedalekiej przyszłości zaczną zajmowac miejsca na podium głównych zawodów.

Koniec lata spędziłam w Brazylji. Wzięłam udział w dwuch zawodach: Mistrzostwach Brazylji i Pucharze Świata.

Mistrzostwa Brazylji były dla mnie bardzo trudne. Warunki byly turbulentne i wietrzne. Przyniosły mi jednak podium współdzielone z tymi niesamowytymi dziewczynami: Marcela and Shauin.

Puchar Świata był równie trudny jak Mistrzostwa Brazylji. Nadal wiało i momentami było bardzo mocno i turbulentnie. Zaproszona do Kortel Designe team, po taz pierwszy nie punktowałam dla teamu, ale reszta spisała się na medal. Jestem z nich bardzo dumna.

Ubiegłe lato spędzałam wielokrotnie  zmiejscach ze słabym internetem, bądź jego brakiem. Dlatego łatwiej było mi aktualizować informacje na Instagramie, czy Facebooku. Jesli chcecie być na bieżąco to tam właśnie sugeruję mnie śledzić. Tu postaram się w przyszłości umieszczać atrykuły i przemyślenia innego typu niż codzienne informacje z życia i zawodów. Zapraszam.

mauijimlogo
ozone-logo
zanier
fc
gopro-(1)
zeal
ezgif.com-gif-maker

Copyright 2018-2024 © All rights reserved.

Klaudia Bulgakow