KLAUDIA BULGAKOW

PILOT PARALOTNIOWY

KIM JESTEM

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o lataniu. To marzenie znalazło realizację w paralotniarstwie w 1999 roku. Już w kolejnym roku zaczęłam realizować się jako zawodnik. Totalnie uzależniłam się od sportowego uprawiania paralotniarstwa i od 2004 roku brałam udział w tak wielu zawodach jak tylko mogłam.

W 2005 zostałam powołana do kadry narodowej. W tym samym roku dostałam się na pierwszy Puchar Świata. Osiem lat później wywalczyłam wymarzone Mistrzostwo Świata (2013). A to dopiero początek.

FILM DOKUMENTALNY

Jestem jedną z najbardziej utytułowanych pilotów na świecie. Nie poddaję się przeciwnościom losu i z odwagą idę przez życie. Pragnę zarażać tą odwagą i motywować więcej ludzi, zwłaszcza kobiet, do podążania za marzeniami. Także do uprawiania paralotniarstwa.

Paralotniarstwo podarowało mi ogromne bogactwo doświadczeń, umiejętności i przyjaciół. Mój projekt filmowy pozwoli wam zajrzeć do mojego świata.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub oferty biznesowe napisz do mnie. Odpowiem jak tylko wyjąduję.

 

e-mail: [email protected]

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dzielę się moimi doświadczeniami, podróżami i życiem zawodniczym na poniższych kanałach mediów socjalnych. Zapraszam do polubienia, subskrypcji i śledzenia.